Eşleştirmeli Azar Uygulaması

Akıllı telefonlarda yer alan uygulamalar günlük hayatınızı daha eğlenceli hale getirebiliyor.  Azar videolu sohbet uygulaması da bunlardan biri ve eşleştirme sistemiyle sohbet etme imkanı vermesi birçok kişinin bu uygulamayı indirmesini sağlamış durumda.  Uygulama, üyeler arasında rastgele birilerinin karşınıza çıkması ve bu şekilde yeni insanlar tanımanıza fırsat veriyor. İndirme işlemi son derece basit ve kullanımı da bir hayli kolay.  Google Play gibi yerlerden kolayca ücretsiz şekilde indirme tamamlanabiliyor. Bunun sonrasında ise tek yapmanız gereken azar kimliği oluşturmak ve görüşmelere başlamak. Azar görüntülü sohbet kimliğini oluşturmanız bu aşamada en temel öneme sahip, çünkü bu kimlik olmadan başka kişilerle sohbete de başlamak mümkün görünmüyor.  Bu uygulamayı kullanan kişiler de Azar uygulamasına sahip kişiler ve görüntülü konuşmada yine bu üyelerden karşınıza çıkanları bulabiliyorsunuz.

Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?

Azar uygulamasında profil resmi değiştirmek için “Menü”  ‘ye tıkladıktan sonra sağ alt bölümde yer alan çarka tıklamanız ve “Profil Resmin Ayarla” bölümüne gelerek ekleme yapmanız gerekir.

Yeni İnsanlarla Nasıl Tanışılır

Azar uygulaması üzerinden yeni insanlarla tanışmak için öncelikle  “Keşfet” sayfasına gelmeniz ve sonra da cinsiyet ve bölge tercihlerini yapmanız gerekir. Daha sonra da “Başlat” tuşuna tıklayarak işlemlere devam edebilirsiniz.  Öteki menülerde gezinirken de ekranın sol üst bölümünde yer alan   “Keşfetmeye Başla” bölümüne tıklamanız gerekir. Yeni kişilerin ekranında sağ orta bölümünde yer alan “>” işaretine tıklanmalıdır. Tercihlerinizde cinsiyet ve bölge seçimi yapmak için eşleşme sırasında üst orta kısımdaki   “∨” simgesine tıklamak gerekir. Ancak bölge ve cinsiyet seçimi sırsında değerli taş uygulamalarının olabileceğini yani uygulama içi ödeme olabileceğini de eklemek gerekiyor.

10 Numara’   Nasıl Kullanılır?

Azar Web’de 10 Numara uygulaması bir kişiyi beğendiğinizi ifade etmek için kullanılmaktadır. Ancak 10 Numara toplamak, ücretsiz Altın kazanmak anlamına gelmemektedir. Fakat bu noktada uygulama içindeki mobil versiyonda her 25 Özel 10 Numara karşılığında açılan Değerli Taş kutularından 999 sınırlaması ile Değerli Taş kazanma şansından da bahsetmek gerekiyor.

Yüz Efektleri’ Nedir

Uygulama kullanıcılarının merak ettiği bir konu, görüntü efektlerinin ne olduğu ve bunların nasıl kullanılması gerektiğidir. Bu uygulamalar, diğer kişilerle eşleştiğiniz zaman filtre ve çerçeveler barındırır. Bu şekilde sohbet daha eğlenceli bir hal alabilir. Ayrıca yabancı kişilerle konuşma daha rahat geçebilecektir. Görüntü Efektleri-“Keşfet” sayfasına gidildikten sonra eşleşme anında sol alt köşedeki asa simgesine basmak gerekmektedir.

Azar Çeviri Özelliği Nedir 

 Azar Çeviri özelliği yabancı kişilerle çeviri ile konuşmanızı sağlaması ve bu şekilde iletişimi kolaylaştırmasıdır. Bu uygulamada sizin yazdıklarınız arkadaşlarınızın diline çevrilir ve onların yazdıkları da sizin dilinize çevrilir. Mesajın sağ köşesinde bulunan “Çeviri” bölümüne tıklamanız uygulama için yeterli olacaktır.

Kişisel Bilgilerin Sızdırılma Riski Var Mı?

Kullanıcı gizliliği açısından Azar web uygulaması hassas davranır ve kişisel bilgileri asla üçüncü kişilere satmaz,   paylaşmaz.

Azar ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için http://azarsohbet.org/ linkini tıklayabilirsiniz.