Azar Canlı Videolu Chat Programı Nedir?

Azar canlı video chat uygulaması, son yıllarda oldukça popüler. Farklı ülke ve konumlardan birçok kişi birbiriyle iletişime geçerek irtibat kurabiliyor. Yeni arkadaşlar edinmenin mümkün olduğu bu program, bir parmak hareketiyle dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kişilerin birbirleriyle konuşmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar bu uygulamayı İOS ve android işletimine sahip cihazlara indirdikten sonra basit üyelik oluşturma ayrıntılarının ardından görüntülü sohbete başlayabiliyor. Bu uygulamayı tablet ve telefonlara indirmek ücretsizdir ve üyeler isteklerine göre değerli taş satın alarak Azar videolu görüşme uygulamasının ayrıcalıklarından daha da fazla faydalanabilirler.

Azar Kimliği Oluşturma

Azar kullanıcı profili oluşturmak, üyelerin arkadaşlarını eklemesi ve diğer kullanıcılar ile kalıcı bir irtibat kurabilmeleri için gerekli olan bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Azar videolu görüşme uygulamasında arkadaşlar sekmesine gidilerek, azar kimliği yazan bölüme gidilmesi yeterlidir. Profil kısmına girilerek ekranda görülen “Azar kimliği oluştur” bölümünde üyelik bilgileri ile kimlik oluşturulabilir. Azar görüntülü sohbet programında yeni insanlarla tanışmak için keşfet sekmesine tıklamak yeterlidir. Kullanıcılar Azar chat uygulaması sayesinde dünyanın her yerinden yeni insanlar ile tanışma fırsatını yakalayabilirler. Uygulama içerisinde ekranda çıkan insanlarla tanışmak ya da isteğe göre değiştirmek için ekranı soldan sağa sürüklemek yeterli.  Bu aşama sonrasında Azar görüntülü sohbet yapmak isteyen kullanıcıların keşfet bölümüne tıklayıp beklemeleri yeterli olacaktır.

Cinsiyet Ve Bölge Tercihi Özelliği

Değerli taş satın alan üyeler oldukça rahat şekilde isteklerine göre cinsiyet ve bölge tercihi yapabilirler.  Azar canlı konuşma uygulamasında kullanıcıların faydalanmak istediği özellikler çoğunlukta belli miktarda ödemeler ile gerçekleşir. Bu ödeme işlemleri değerli taş ile ya da VIP üyelik aracılığıyla yapılabilmektedir. Değerli taş satın alan üyeler Azar chat uygulamasının sunduğu alternatiflerden faydalanmak için ekranın sol üst köşesinden cinsiyet ve bölge ayarlarını güncelleyebilir ya da düzenleyebilir. Premium özelliklere sahip olan Azar uygulaması kapsamında her kullanıcı kendi bütçesine göre değerli taş satın alarak ayrıcalıklardan faydalanabilir. Azar sohbet uygulamasının kullanımına dair özellikler hakkında detaylı bilgilere erişmek isteyen kişiler kolaylıkla bilgilendirici Youtube videolarını inceleyebilir.

10 Numara Hakkında

Azar uygulamasında 10 numara özelliği, program içinde iletişim kuran üyelerin birbirini beğendiğini ifade etmek için kullanabildikleri bir detaydır. Bunun yanı sıra kullanıcılar görüntü efektlerini kullanarak Azar canlı görüntülü görüşmelerini daha eğlenceli hale getirebilirler. Görüntülü konuşma sırasında kişiler bir parmak hareketi ile yeni bir kullanıcıya geçiş yapabilir ve bu efektlerden kullanarak sohbetine görsel bir cazibe katabilir.  Görüntü Efektlerine erişmek için üyelerin keşfet sekmesinde ekranın sol alt kısmında yer alan asa simgesine tıklamaları yeterli olacaktır.

Azar Chat Dil Çevirisi Özelliği

Azar uygulamasında kişiler sesli ya da görüntülü sohbet sırasında isteklerine göre sesli ya da yazılı olarak anında dil çeviri özelliğini kullanabilirler.  Google translete özelliği, uygulamanın tüm kullanıcılarına sunduğu hoş ayrıntılardan biridir. Bu özellik sayesinde üyeler, dünyanın her yerinden kullanıcılar ile kendi dillerinde iletişim kurabiliyorlar.  Anında çeviri özelliğini kullanmak için mesaj bölümünde sağ üst köşede yer alan üç nokta üzerine tıklayarak, çeviri detayını aç/kapat seçeneği ile ayarlamak mümkün. Üyeler, Azar video canlı chat uygulaması hakkında daha detaylı bilgi için Azar chat uygulamasının Resmi Twitter hesabını inceleyebilirler.

Azar görüntülü sohbet uygulamasıyla ilgili daha fazlasına ulaşmak için www.azargoruntulusohbet.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.